Regulamin

REGULAMIN 

Zmiana podstawowych zasad świadczenia usług przez administrację listanoclegowa.pl

 

 1. Informacje 
  Wszelkie ogłoszenia zamieszczane na stronie są w formie darmowej, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów za publikacje. Umieszczając obiekt na stronie zgadzamy się na dalszą publikację ogłoszenia na portalach społecznościowych, stronach z ogłoszeniami. Publikacje w imieniu właściciela obiektu są dokonywane przez administrację strony. 
  Administracja zobowiązana jest do sprawdzenia poprawności danych umieszczanych w ogłoszeniach, celem wyeliminowania błędów które mogły by spowodować uznanie takiego ogłoszenia za próbę oszustwa.  
 2. Reklama 
  Umieszczając obiekt na stronie listanoclegowa.pl właściciel obiektu ma możliwość skorzystania z dodatkowej reklamy w formie : banerów bocznych, banerów pod każdym ogłoszeniem, okienka wyskakującego na stronie głównej bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Chęć skorzystania z tej opcji wystarczy zgłosić do administracji strony. 
  Reklama w mediach społecznościowych jest darmowa, wykorzystujemy w tym celu naszą grupę sprzedaży oraz zaprzyjaźnione grupy z całej Polski. Istnieje również opcja dodatkowej kampanii reklamowej skierowanej w odpowiednią grupę społeczną, jednakże opcja płatna nie z winy administracji. 
  Umieszczanie ogłoszeń na stronach sprzedażowych jedynie poprzez wyrażenie zgody przez właściciela obiektu.
 3. Usługi
  Właściciel obiektu ma możliwość skorzystania z dodatkowych usług :
  – własna strona www 
  – profil google
  – prezentacja multimedialna 
  Usługi są płatne poprzez indywidualne ustalenia z administracją strony. Większość opłaty jest w formie dobrowolnej wpłaty na zaprzyjaźnioną fundację, jedynie opłata za domenę i serwer to zwrot za poniesione koszty. 
 4. Ochrona danych
  Jako administracja nie przekazujemy danych osobowych osobą, firmą trzecim! Wszelkie dane kontaktowe do właścicieli obiektów podawane są na stronie ogłoszenia. 
 5. Podsumowanie
  Każdy właściciel obiektu ma prawo do umieszczenia darmowego ogłoszenia, wybrania miejsca na swój baner informacyjny bez dodatkowych kosztów. Przyjmujemy zgłoszenia z całej Polski, warunkiem przyjęcia ogłoszenia jest poprawność podania danych kontaktowych. Zmiany można nanosić w każdej chwili lub wycofać swój obiekt. Od listopada 2017 strona przejdzie zmianę kosmetyczną, która usprawni działanie na urządzeniach mobilnych oraz poprawi miejsce w wyszukiwarkach. Serdecznie zapraszamy do współpracy